Taimne Teisipäev tunnustab lihatööstuse katsetusi taimetoiduga

  • 2020-11-04T18:22:31

Lihavabad pihvid on viimasel ajal kõrgendatud tähelepanu all. Tihtipeale toodavad neid ettevõtted, kes keskenduvadki vaid taimsetele toodetele. On rõõm näha, et esimesi samme tervislikumate valikute suunas astuvad ka lihatööstused. Täna on luubi all Nõo Lihatööstuse uued spinatipihvid.

Paistab, et tegemist on niivõrd uue tootega, et nende kohta ei leia infot isegi Nõo enda kodulehelt ega sotsiaalmeediast. Samuti pole need veel saadaval suuremate jaekettide e-poodides. Küll aga avastas meie agar tiimiliige need spinatipihvid Coopi taimse toidu letist. Vaatame lähedalt, mida need endast kujutavad.

Nõo Lihatööstuse spinatipihvid koosnevad peamiselt spinatist, juustust ning riisist. Pakend on neil äratuntava Nõo sümboolikaga ning pakis on kaks suurt pihvi. Hind oli Coopis veidi üle 3€.

Nagu ülaloleva pildi pealt näha võib, on need välimuselt väga sarnased lihapihvile. Kerge paneeringu kiht lisab pihvile meeldiva krõbeduse ja annab palju maitseelamusele juurde. Ka toode ise on maitsekas ja meeldiv. 

On positiivne, et Nõo Lihatööstus on suutnud välja tulla tootega, mis ei ole ekstreemselt erinev suurte lihasõprade tavapärastest valikutest. Kuna inimesi, kes soovivad oma lihatarbimist vähendada, on aasta-aastalt aina enam, on need pihvid lihale vahelduse leidmiseks suurepärased.

Sellest tulenevalt on Taimsel Teisipäeval varuks ka paar soovitust:

  • Soovitame Nõo Lihatööstusel spinatipihve suuremalt turundada, sest tegemist on ju maitsva tootega! Mida rohkem inimesi neist kuuleb, seda rohkem neid ostetakse. Lihatarbimise vähendajate segment on ligi 40%.
  • Soovitame rääkida jaekettidega, et need pihvid asetataks teiste lihatoodete juurde. Taimsete toodete letis jäävad need potentsiaalsetele ostjatele märkamatuks. Hindame väga Tere kaerapiima paigutust teiste piimade kõrval külmaletis. See tõstab müüki märgatavalt.
  • Soovitame toote hinda veidi alandada. Paljude tarbijate jaoks võib kolm eurot kahe pihvi eest olla liiga suur väljaminek. Madalat hinda peetakse taimsete toodete leviku osas kõige tõhusamaks faktoriks.

Taimne Teisipäev tunnustab Nõo Lihatööstust selle julge ja eduka sammu eest! Soovime jätkuvat pealehakkamist näha ka teiste toodetega välja tulemisel ning innustame teisi lihatööstusi samu tuleviku suunas vaatavaid samme tegema.