28 restorani pakuvad nädal aega erilisi taimetoidumenüüsid

  • 3 oktoober 2020

Kui otsid harjumuspärastele maitsetele vaheldust ja soovid kogeda, kui suurepärane võib olla taimne kokakunst, siis tulemas on restoraninädal, mis mõeldud just Sulle. Avatud on laudade broneerimine ToiduNautleja restoranide nädalale, kus 28 restorani valikus on ka mitmekäigulised taimsed menüüd.

Selle sügise põnevamaid restoranielamusi saab nautida reedest, 9. oktoobrist pühapäeva, 18. oktoobrini. Juba viiendat korda toimuva kampaania raames on populaarseks saanud ka taimetoidumenüüd, mida pakutakse koostöös Taimse Teisipäevaga. Taimsete eripakkumistega saad tutvuda ja laua broneerida ToiduNautleja kodulehel.

Põnevate maitsete kõrval võluvad restoranide erimenüüd ka soodsate hindadega. Ka taimseid pakkumisi serveerivad restoranid tavapärasest tunduvalt odavamalt – mitmekäiguliste menüüde hinnad algavad vaid 10 eurost.

Kohtade arv erimenüüde nautimiseks on piiratud ning laud tuleb reserveerida vähemalt üks päev ette. Ära jää ilma võimalusest proovida taimseid hõrgutisi, mida restoranide menüüdest igapäevaselt ei leia – reserveeri laud juba täna!

Vaata ka siit restoranide nimesid, kes taimetoidumenüüsid pakuvad: